środa, 1 stycznia 2014

Sylwestrowo...z życzeniami...

                                                           HAPPY NEW YEAR 2014

Nadszedł czas na coroczne podsumowania..Skrupulatnie sięgamy pamięcią co uczyniliśmy przez minione 365 dni.Czy spełniliśmy się w zeszłorocznych planach?Jak wiele rzeczy należałoby poprawić.Ja osobiście rok 2013 zamykam mimo wszystko z zadowoleniem bo był to dla Mnie Bardzo ciężki rok...Był to rok wielu wrażeń..Rok przepełniony chłodem,kłamstwem i obłudą ale i też małymi ciepłymi chwilami.Był to też rok nowości tych złych i tych dobrych,które dają nam doświadczenia i kształtują charakter.Dziś Wiem,że każdy z Nas może dać więcej i może dojść dalej.Życzę Wam Zdrowia,Spokoju,Miłości a przede wszystkim Szczęścia :*:) i pięknych makijaży :-). Konsekwentnie Czar Noworocznych postanowień czas zacząć!!!

                                    POZDRAWIAM SERDECZNIE

                                                                         EwelinaNIE WYRAŻAM ZGODY NA KOPIOWANIE ZDJĘĆ I TREŚCI ORAZ WYKORZYSTYWANIE ICH NA INNYCH STRONACH


8 komentarzy:

 1. Najlepszego w Nowym Roku :) dla mnie miniony rok był bardzo ciężki, być może przez tą pechową "13" albo po prostu tak już musiało być...ważne żeby ten był lepszy czego i Tobie życzę :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. a dziękuję bardzo i wzajemnie!!!buziaki!!!! :-*

   Usuń
 2. Wszystkie dobrego w Nowym Roku:) Dla mnie ten rok był dobry, bo urodził się mój synek i mimo, że miał problemy ze zdrowiem i okazało się, że ma zespół Downa, to i ak jestem przeszczęśliwa, że jest nami:) A poza tym założyłam bloga, to jest naprawdę fajna zabawa!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Życzę w takim razie przede wszystkim zdrowia!!!!Szczęścia i uśmiechu na co dzień!!!masz racje blogowanie to świetna zabawa i odskocznia dla Nas!!!buziaki

   Usuń
 3. Najlepszego Kochana w nowym roku!! 2013 był dla mnie też mega intensywny bardzo dużo złego i przykrego się w nim wydarzyło, nawet jak w tej chwili o tych sprawach pomyślę i o tych wszystkich oszustach to mi nie dobrze. Jednak tak jak u Ciebie zdarzały się też bardzo miłe chwile.
  Trzymaj się Kochana i nie przestawaj blogować :****

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dzięki za miłe słowa!!!Wzajemnie Wszystkiego Najlepszego!!!!i również nie przestawaj blogować!!!

   Usuń
 4. Dla mnie podobnie rok 2013 to katastrofa prawie życiowa związana z przymusowymi zmianami w pracy. Ale cóż nie należy się załamywać a brnąć do przodu. Ja życzę Ci spełnienia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. bardzo dziękuję,wzajemnie Kochana :-*

   Usuń

Cieszę się,że odwiedziłaś/eś moją stronę. Pozostaw ślad po sobie w komentarzu, a chętnie odwiedzę również Ciebie :-)